Poznaj nas

Marina Mietków to wyjątkowe miejsce do odpoczynku wśród śpiewu ptaków oraz szumu wody, z dala od zgiełku i hałasu. Dysponujemy znakomitym miejscem do wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, bliskość natury i miłą rodzinną atmosferę. W naszej ofercie znajdą Państwo domki całoroczne oraz salę restauracyjną, w której organizujemy uroczystości rodzinne lub firmowe. Położenie naszych domków rekreacyjnych tuż przy plaży, nad Zalewem Mietkowskim zapewnia naszym gościom urzekający widok na Ślężę – najwyższy szczyt całego Przedgórza Sudeckiego. W epoce brązu Ślęża stanowiła religijny ośrodek kultu solarnego miejscowych plemion. Masyw i jego okolice pokryte są gęstą siecią szlaków turystycznych oznaczonych symbolem ślężańskiego niedźwiedzia. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, to jest idealne miejsce na odpoczynek i obcowanie z przyrodą. Największym atutem Mariny Mietków jest przestrzenny, ogrodzony teren z parkingiem i plażą nad jeziorem Mietkowskim. Położony na terenie Parku Krajobrazowego „Dolina Bystrzycy”, w sąsiedztwie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego pozwala na organizację imprez plenerowych, eventów firmowych z atrakcjami wodnymi (nordic walking, rowery, kajaki, żaglówki, windsurfing, kitesurfing), pikników tematycznych lub letniego kina „pod chmurką”. Nie ma u nas miejsca na nudę. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, zapewniają wydajny odpoczynek oraz regenerację ciała i umysłu przed kolejnymi nadchodzącymi wyzwaniami.
W każdym domku znajdują się dwie sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. W salonie znajduje się duża, rozkładana sofa, mini jadalnia i TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w sprzęt AGD oraz zastawę do samodzielnego przygotowania posiłków.

Niewątpliwą atrakcją dostępną dla wszystkich naszych Gości jest możliwość spędzenia czasu z alpakami, które są pod naszą opieką. Te pochodzące z Południowej Ameryki zwierzęta są niezwykle przyjazne, a ich futro puszyste i hipoalergiczne.